Toptan Satış

Mining işinde kullanılan ekran kartları sadece ülkemizde değil tüm dünyada piyasada az bulunan ve hızlı tükenen ürünlerdir.

Yurt dışından bireysel olarak istediğiniz bir model ekran kartını bir adet olarak getirebilirsiniz. Ancak büyük bir sistemden söz ediyorsak ve özellikle istediğimiz bir model varsa o zaman ithalatçı bir firmadan destek almanız lazım.

ekran kartı toptan satış

Firmamız 13 yıllık ithalat ve gümrük tecrübesiyle talep ettiğiniz bitcoin asic cihazını veya ekran kartını sizin için yurt dışından tedarik eder, gümrük işlemini yapar, yasal olarak faturalandırıp size teslim eder.

Yurt dışından sizin için getirdiğimiz ürünün markasının Türkiye’de yetkili servisi yoksa kendi teknik servis bünyemizde kendi imkanlarımızla ürünün satış sonrası hizmetini verebiliriz. Tamir ve bakımlarını yapabiliriz.

Mining işinde ön sipariş yoluyla bizden ithalat bazında toptan ürün alanların en çok tercih ettiği gruplar şöyle:

  • AMD ve Nvidia çipli ekran kartları
  • Bitmain ve Innosilicon asic cihazları
  • Ana kart ve işlemciler
  • Riser ve diğer çoklayıcılar

Toptan bir ürün talep ettiğinizde ilk önce yurt dışındaki iş ortaklarımızdan stok bilgisi alınır. Hava kargo ve gümrük masrafları çıkartılıp size bir proforma fatura oluştururuz. Proforma onaylandığında 10-15 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir.

İthalat bazlı toptan fiyat almak için hemen iletişime geçin.

GÜVENİLİR VE DÜRÜST MINING SERVİS

Gaziantep'ten tüm Türkiye'ye hizmet

Hemen Şimdi Online Servis Kaydı Bırakabilirsiniz

HEMEN ARA

0 342 323 73 77